Bloodborne Remake w Minecraft brzmi dziwnie, ale wygląda zdumiewająco

Bloodborne x Minecraft
Newsy PC PS4

To jedna z najlepiej wykonanych map do Minecraft, która rzuci na kolana wszystkich zagorzałych fanów gry Bloodborne. Nowy projekt wymiata, ale ma jeden duży minus.

Bloodborne to jedna z tych gier na PlayStation, która chyba już na zawsze wbiła się w serca miłośników soulslike. Niesamowity klimat, potężni bossowie i mrok po prostu wylewają się garściami z tej produkcji. Nic zresztą dziwnego, w końcu za tytuł odpowiada Hidetakiego Miyazakiego i jego studio From Software. Jakież było moje zaskoczenie, kiedy zobaczyłem filmik prezentujący mapę w Minecraft, która stanowi kwadratowy remake wspomnianej gry.

Bloodborne Remake na kwadratowo. To by się przyjęło!

Za projekt odpowiada Potomy, który umieścił jakiś czas temu na YouTube materiał wideo prezentujący mapę inspirowaną Bloodborne. Nie dość, że mamy tutaj masę szczegółów, to jeszcze sam klimat okazuje się zdumiewający. Pikselowy remake został przygotowany rewelacyjnie.

Jedynym minusem, choć niestety ogromnym, jest umieszczenie mapy za ścianą Patreona. Pakiet tekstur Bloodborne x Minecraft ma kosztować 41 dolarów. Co tu dużo gadać, za taką kasę można kupić nową grę, a nie paczkę tekstur!

Jestem ciekaw, czy najwięksi fani gier From Software skuszą się mimo wszystko na taką mapę. Dla reszty podrzucamy screeny oraz filmik. Jak wrażenia?

Bloodborne x Minecraft
Bloodborne x Minecraft
Bloodborne x Minecraft
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie