Bethesda umywa ręce od DOOM: Annihilation

Wczorajszy zwiastun DOOM: Annihilation spotkał się z falą krytyki. Twórcy piekielnej serii zostali zapytani, czy mają coś wspólnego z powstającym filmem.

Pierwszy filmik z DOOM: Annihilation nie zrobił dobrego wrażenia, a wręcz przeciwnie – przyjął się fatalnie. W chwili publikacji tego newsa, trailer ma na blisko 550 tys. wyświetleń klipu niecały tysiąc łapek w górę i aż 13 tys. łapek w dół.

Chwilę po ujawnieniu zwiastuna DOOM: Annihilation, jeden z fanów serii napisał na Twitterze do studia id Software oraz oficjalnego konta DOOM, jak oceniają materiał. Ten drugi kanał odpowiedział sucho i bez emocji: Nie jesteśmy zaangażowani w film. Cóż, na własną markę się nie psioczy, więc taka odpowiedź specjalnie nas nie dziwi.

Bethesda oraz id Software z pewnością nie chcą, by ich nadchodząca gra DOOM Eternal (na screenie powyżej) była kojarzona z DOOM: Annihilation, które zdecydowanie się fanom nie spodobało. Przypominamy, że zarówno gra oraz film są planowane na ten rok.

Nad filmem DOOM: Annihilation pracuje Universal. Nie zobaczymy go jednak w kinach na wielkim ekranie, ponieważ to projekt direct-to-video, zatem twór przygotowywany bezpośrednio na rynek kina domowego. Film opowie historię jednostki marines, która wylądowała w opuszczonej bazie umiejscowionej na księżycu Marsa. Oczywiście nie jest to miejsce bez życia, lecz opanowane przez demony z piekła rodem.

DOOM: Annihilation – pierwszy trailer

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: