Benedict Cumberbatch w roli ojca, który poszukuje zaginionego syna. Nadchodzi nowy serial Netfliksa

eric netflix kiedy serial
Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Dowiedzieliśmy się, kiedy na platformę Netflix trafi serial pt. Eric. Platforma ujawniła przy tym plakat oraz zdjęcia z produkcji.

Serial, a właściwie mini-serial pt. Eric pojawi się na Netfliksie już 30 maja. Ma to być wzruszający thriller, opowiadający o ojcu, który desperacko przeczesuje Nowy Jork lat 80-tych, a wszystko to, aby odnaleźć swojego 9-letniego syna. Ten zaginął wszak w drodze do szkoły. To tyle w skrócie, a jak opisuje serial sam Netflix?

Eric – o czym będzie serial Netfliksa?

Vincent (Cumberbatch) jest jednym z czołowych nowojorskich lalkarzy i twórcą niezwykle popularnego programu telewizyjnego dla dzieci Good Day Sunshine. Ale jego życie rozpada się, gdy jego dziewięcioletni syn ginie w drodze do szkoły. “Eric to mroczna i szalona podróż do serca Nowego Jorku lat 80. oraz dobrego, złego i brzydkiego świata Vincenta” Starając się poradzić sobie ze stratą syna, Edgara, Vincent staje się coraz bardziej przygnębiony i niestabilny. Pełen nienawiści do samego siebie i poczucia winy z powodu zniknięcia Edgara, trzyma się rysunków swojego syna przedstawiających kukiełkę niebieskiego potwora, Erica, przekonany, że jeśli uda mu się pokazać Erica w telewizji, Edgar wróci do domu. W miarę jak destrukcyjne zachowanie Vincenta zraża do niego rodzinę, kolegów z pracy i detektywów próbujących mu pomóc, to właśnie Eric, złudzenie konieczności, staje się jego jedynym sprzymierzeńcem w dążeniu do sprowadzenia syna do domu. A już poniżej znajdziecie wspomniane zdjęcia oraz plakat zapowiadający serial:

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie