Battlefield 5 wymagania sprzętowe. Jaki komputer uruchomi grę?

Battlefield 5 wymagania sprzętowe. Jaki komputer uruchomi grę?
Newsy PC Wymagania sprzętowe gier

Sporo pisaliśmy o Battlefield V, lecz jest jeszcze jedna bardzo ważna kwestia, która dotyczy wersji strzelaniny na komputery PC. Battlefield 5 wymagania sprzętowe zostały ujawnione na platformie Origin. Póki co poznaliśmy jedynie minimalną konfigurację, a na zalecane wymagania musimy poczekać. Możemy jednak ocenić, czy nasz PC poradzi sobie z uruchomieniem nowego Battlefielda.

[Aktualizacja]

Niestety, poniższe wymagania sprzętowe Battlefield 5 nie są prawdziwe. Electronic Arts odniosło się do sprawy na Twitterze.

[Oryginalna wiadomość]

Jeśli posiadany przez Was komputer bez problemu pozwalał przyzwoicie pograć w Battlefield 1, to mamy dobre wieści. Battlefield 5 wymagania sprzętowe – przynajmniej te minimalne – są dokładnie takie same, jak przy poprzedniej odsłonie serii.

Wymagania sprzętowe zostały ujawnione na karcie Battlefield 5 platformy Origin. Nie podano przy tym, czy chodzi o minimalne, czy zalecane wymagania, lecz wystarczy na nie spojrzeć by mieć pewność, że chodzi o tę pierwszą opcję. Kto zatem nie miał problemów z uruchomieniem jedynki, w piątkę na pewno sobie pogra.

https://planetagracza.pl/battlefield-v-informacje-premiera-gameplay-nowosci-tryby-wszystko-co-wiemy/

 

Minimalne wymagania sprzętowe Battlefield 5 to procesor na poziomie Core i5 6600K / AMD FX-6350, karta graficzna posiadająca 2 GB VRAM na pokładzie (AMD Radeon HD 7850 / nVidia GeForce GTX 660) oraz 8 GB pamięci RAM. Strzelanina wymaga na dysku twardym (w wersji premierowej) około 50 GB miejsca.

Battlefield 5 wymagania sprzętowe (minimalne)

System operacyjny: Windows 7, 8.1 lub 10 (64-bitowy)
Procesor (AMD): AMD FX-6350
Procesor (Intel): Core i5 6600K
Pamięć RAM: 8 GB
Karta graficzna (AMD): AMD Radeon HD 7850 2 GB
Karta graficzna (NVIDIA): nVidia GeForce GTX 660 2 GB
DirectX: karta graficzna zgodna z DirectX 11.0 lub równoważna
Wymagania dot. połączenia z Internetem: 512 kb/s lub szybsze
Miejsce na dysku: 50 GB

Przy okazji karta gry Battlefield 5 na Origin zdradza, że gra będzie obsługiwała nie tylko język polski, lecz również język angielski. Dla przypomnienia dodamy, że w Battlefield 1 rozprowadzanym na Origin w naszym kraju był język polski oraz rosyjski.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie