Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Bastion. Czy Marilyn Manson zagra w serialu?

Marilyn Manson miał zagrać jedną z ról w serialu Bastion. Co z tego wyniknęło?

Wokalista miał wcielić się w jednego z bohaterów widowiska, które oparte zostało o prozę Stephena Kinga. Na ekranie nie ujrzymy jednak amerykańskiego piosenkarza.

Powodem jest ograniczony budżet, który nie pozwolił na nawiązanie współpracy. W rezultacie niektóre z planowanych scen nigdy nie zostaną zrealizowane. Reżyser serii Josh Boone (pracował m.in. nad produkcją Gwiazd naszych wina) ma jednak nadzieję, że w przyszłości przyjdzie mu jeszcze kooperować z Mansonem.

Nowa wersja serialu (pierwowzór powstał w 1994 roku), ujrzy światło dzienne już 17 grudnia. Widowisko powstaje dla CBS All Access. Wśród aktorów zaangażowanych w produkcję zobaczymy takie sławy jak: Whoopi Goldberg, James Marsden, Amber Heard, Heather Graham, Odessa Young, Jovan Adepo, Owen Teague, Henry Zaga, Brad William Henke czy Eion Bailey. Horror opowiada o epidemii, która pustoszy ludzkość, a szczęśliwcy, którym udało się przeżyć stają po stronie dobra bądź zła.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się