Assassin’s Creed: The Ezio Collection vs oryginał z PC. Jak zmienia się Brotherhood?

Assassin’s Creed: The Ezio Collection vs oryginał z PC. Jak zmienia się Brotherhood?
Filmiki z gier Newsy Polecamy PS4 XOne

Zapraszamy na porównanie grafiki.

Assassin’s Creed: The Ezio Collection pojawi się na konsolach obecnej generacji za dwa miesiące, przynosząc ze sobą odświeżone wersje trzech gier: Assassin’s Creed 2Assassin’s Creed Brotherhood oraz Assassin’s Creed Revelations.

Mogliśmy już zobaczyć, jak wygląda nowa wersja Assassin’s Creed 2 w porównaniu do pierwowzoru z PC w maksymalnych ustawieniach. Teraz przyszła pora na różnice na przykładzie Assassin’s Creed Brotherhood. Podobnie jak w przypadku poprzedniego filmiku (który przypominamy poniżej), tak i za ten odpowiada niezawodny YouTube’r posługujący się nickiem Cycu1.

Autor porównania słusznie zauważa, że w przypadku Brotherhood różnice wizualne nie biją po oczach tak mocno jak będzie to miało miejsce w odświeżanej drugiej odsłonie, lecz i tak mamy do czynienia z widocznymi zmianami. Zerknijcie sami!

Assassin’s Creed: The Ezio Collection vs oryginał z PC – na przykładzie Assassin’s Creed 2

Na poniższym filmiku zobaczycie (na przykładzie Assassin’s Creed 2) te same sceny w nowych szatach oraz starych i przenoszonych przez wersję PC w maksymalnych ustawieniach oraz z wyłączonym efektem rozmycia. Różnice od razu rzucają się w oczy, zatem nie ma co się rozpisywać, tylko oglądać!

Assassin’s Creed: The Ezio Collection oficjalnie potwierdzone

Ubisoft potwierdził premierę Assassin’s Creed: The Ezio Collection. To zestaw trzech gier, w którego skład wchodzą: Assassin’s Creed 2, Assassin’s Creed Brotherhood oraz Assassin’s Creed Revelations. Wszystkie trzy produkcje są zremasterowane, a kolekcja trafi na PlayStation 4 oraz Xboksa One – do tej pory te gry nie zostały wydane na najnowszej generacji konsol. Premiera została przewidziana na 17 listopada tego roku.

Nie znamy szczegółów dotyczących grafiki, ale spodziewamy się FullHD oraz 60 klatek na sekundę. W końcu gry te mają już kilka lat, więc liczymy na porządny remaster.

Ponadto do kolekcji dodawany będzie zestaw filmów Assassin’s Creed: Lineage. Zwiastun kolekcji zobaczycie poniżej.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie