Darmowy Assassin’s Creed na telefony. Zapisz się na testy i zagraj przed premierą

Assassin's Creed Jade
Mobile Newsy

Jeszcze niecały miesiąc i będziemy mieli szansę sprawdzić Assassin’s Creed: Jade. Pod warunkiem, że zapiszemy się na testy beta. Gdzie to zrobić?

Ubisoft podzielił się ważną informacją w sprawie mobilnej odsłony Assassin’s Creed. Gra z podtytułem Jade powstaje na telefony z systemami iOS oraz Android. Choc data premiery nie jest jeszcze znana, właśnie ujawniono, kiedy startują zamknięte testy beta. I co najważniejsze, wystartowały zapisy, więc każdy ma szansę już wkrótce wypróbować nowych Skrytobujców.

Assassin’s Creed: Jade – testy beta startują 3 sierpnia 2023 roku

Ubisoft informuje, że Assassin’s Creed Jade już 3 sierpnia rozpocznie zamknięte beta testy na Android i iOS. Zapisy trwają na oficjalnej stronie gry, pod tym adresem.

Przypominam, że gra ma być darmowa i pewnie z mikropłatnościami. Tym, co może szczególnie zainteresować fanów marki, jest nowa funkcja wcześniej niedostępna w grach z serii AC. W końcu każdy z nas będzie mógł stworzyć własnego bohatera w kreatorze postaci.

Akcja nowej gry rozgrywa się w III wieku p.n.e., w czasach jednej z pierwszych zjednoczonych dynastii w Chinach. Odpowiadające za produkcję studio Level Infinite ściśle współpracuje z Ubisoft, aby stworzyć prawdziwą, wysokiej jakości grę Assassin’s Creed na urządzenia mobilne. Warto podkreślić, że AC Jade zaoferuje w pełni otwarty świat.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie