Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Assassin’s Creed: Valhalla. Duży patch w drodze

Niebawem fani gry Assassin’s Creed: Valhalla będą mogli zassać patch, który ma drastycznie zredukować ilość błędów.

Studio Ubisoft cały czas pracuje nad produkcją. Dnia 10 grudnia udostępniono hotfix, który zlikwidował irytujący błąd związany z szybką podróżą. Nadal do poprawienia zostało jednak sporo aspektów rozgrywki, dlatego najbliższe plany zakładają wypuszczenie tzw. Title Update.

Nie wiemy jednak jakie konkretne zmiany wprowadzi łatka. W ciągu kolejnych dni mamy poznać więcej szczegółów. Nie da się wykluczyć, że obejmą one spacerujące manekiny, o który pisaliśmy w jednym z naszych newsów. Być może do przeszłości przejdzie również defekt produkcji, związany ze znikaniem stanów gry.

Produkcja Assassin’s Creed: Valhalla została bardzo ciepło przyjęta. Przez wielu osób została nawet nazwana najlepszą odsłoną serii. Cieszy fakt, że twórcy dopracowują grę, dzięki czemu satysfakcja płynąca z eksploracji fantastycznie zaprojektowanego świata może być jeszcze większa.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się