Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Anthology of Fear – polski horror ze wstępnym terminem premiery

Ultimate Games ogłosiło, że Anthology of Fear będzie gotowe w wersji PC na pierwszy kwartał 2020 roku.

Anthology of Fear to ciekawie zapowiadająca się przygoda od studia RG Crew, choć właściwie powinniśmy napisać – trzy przygody, ponieważ deweloper przygotował dla nas trzy oddzielne historie różniące się bohaterem, lokacjami, a nawet sposobami rozgrywki.

Horror powstaje z myślą o komputerach PC oraz konsoli Nintendo Switch i właśnie dowiedzieliśmy się (dzięki DSO Gaming), że pecetowa wersja zostanie wydana w pierwszym kwartale 2020 roku.

Twórcy Anthology of Fear podkreślają, że dzięki różnorodności, jaką zobaczymy w ich produkcie, będzie to doświadczenie dla wielu osób. – Każda z trzech historii jest inna – oczywiście są różne postacie, przedziały czasu i tak dalej. Gracz otrzymuje trzy mniejsze gry w jednym tytule. Każda z nich zapewni odmienne doświadczenia. Nasza gra będzie różnorodna i niejednoznaczna. Bez żadnego problemu odnajdą się tutaj m.in. fani serii Silent Hill i Outlast, ale także tytułów w stylu Layers of Fear, Alan Wake czy nawet Hunt: Showdown – twierdzi Hubert Zatorski, dyrektor gry i główny projektant.

Pierwsza historia, którą poznamy w Anthology of Fear, rozgrywa się w XX wieku w odległej części Syberii, gdzie doświadczymy walki o przetrwanie i elementów polowań. W drugiej opowieści, osadzonej we współczesności, pierwsze skrzypce zagrają zagadnienia związane z tworzeniem i wyobcowaniem. Ostatnia historia rozegra się w nieznanym miejscu i czasie, a głównym tematem będą wspomnienia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%