Amazon wkracza do Polski! Już niedługo ruszy Amazon.pl

0 komentarzy

W końcu Polacy będą mogli bezproblemowo i szybko zrobić zakupy na Amazon. Wkrótce wystartuje oficjalna, polska wersja serwisu.

Do tej pory polscy klienci mogli czuć się troszkę wykluczeni z zakupów na Amazonie. O ile mogliśmy bez większych komplikacji zrobić zakupy, tak musieliśmy robić to za pośrednictwem zagranicznych witryn firmy.

Od paru ładnych miesięcy dało się usłyszeć plotki, jakoby Amazon miał w końcu trafić do naszego kraju w pełnej formie. W końcu otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie tych informacji.

Alex Ootes – wiceprezes rozwoju w europejskim oddziale firmy – przedstawił plany na uruchomienie Amazon.pl.

Amazon od wielu lat wspiera polskich klientów oraz pomaga sprzedawać produkty polskich przedsiębiorców w naszych europejskich sklepach. Kolejnym etapem jest wprowadzenie pełnej oferty detalicznej dla konsumentów w Polsce i właśnie nadszedł czas na ten krok. Cieszymy się, że możemy wzmocnić pozycję polskich firm za pośrednictwem Amazon, inwestując w narzędzia i usługi, które pomogą im się rozwijać. Jesteśmy przekonani, że skupiając się na tym, co naszym zdaniem klienci cenią najbardziej – niskich cenach, szerokim wyborze towarów i ich szybkiej dostawie – z czasem zdobędziemy zaufanie klientów w Polsce.

– powiedział Alex Ootes w ogłoszeniu Amazon

O ile nie poznaliśmy jeszcze daty czy nawet przybliżonego terminu startu polskiego wariantu Amazon, to nadwiślańscy sprzedawcy mogą już rejestrować swoje konta w tym miejscu.

Wkrótce powinniśmy poznać więcej szczegółów na temat wprowadzenia Amazona do naszym kraju.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się