Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Aktor wyjaśnia dlaczego zakończenie z serialu Gra o tron podzieliło fanów

Joe Dempis grający Gendry’ego w filmie Gra o tron, zabrał głos.

W jego opinii serial tak mocno zaangażował społeczność widzów, że w sieci można było znaleźć nieskończoną ilość teorii, odnoszących się do finału historii. W rezultacie twórcy chcąc zaskoczyć fanów, mieli twardy orzech do zgryzienia. Spośród wszystkich alternatyw, musieli wybrać tą, która wydawała się być najmniej prawdopodobna.

W momencie gdyby zdecydowano się na popularny wariant, to wielu miłośników zmagań o władzę Westeros poczułoby się rozczarowanych. Pojawiłyby się pytania, dlaczego zakończenie było tak przewidywalne, nie mogli wymyślić nic lepszego? Tym samym zdecydowano się na zamknięcie, które wprawiło w osłupienie wiele osób.

Gra o tron to serial, którego zakończenie wywołało spore poruszenie. Nieusatysfakcjonowani miłośnicy fantsy, stworzyli nawet petycję, w której prosili aby zakończenie zostało przygotowane przez rzetelnych scenarzystów. Pytanie jaką książkową wersję zwieńczenia historii zaproponuje nam George R.R. Martin.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się