PS Plus – abonament za 152 zł na rok [Aktualizacja]

[Aktualizacja]

Sony zaskoczyło i podało właśnie gry z oferty PS Plus lipiec 2020. Aż trzy tytuły – szczegóły w tej wiadomości.

[Oryginalna wiadomość]

Wciąż czekamy na ujawnienie oferty PS Plus lipiec 2020. Sony przedstawi listę gier w środę po południu, a kto będzie chciał je pobrać, musi posiadać aktywną subskrypcję PlayStation Plus. Gdzie kupimy najtaniej?

Jeszcze dwa dni i dowiemy się, jakie gry na PS4 wpadną do oferty PS Plus lipiec 2020. Zanim to nastąpi, możemy skorzystać z naprawdę świetnej ceny na roczny abonament. W sklepie Eneba płacimy za 12 miesięcy Plusa, na region PL, jedynie 154 zł z groszami. Żeby uzyskać taką cenę, należy przejść pod poniższy link i wybrać walutę Euro w prawym górnym rogu ekranu. Następnie wpisać kod rabatowy “PlanetaGracza” (pole na wpisanie kodu pokazuje się po kliknięciu w koszyku na “Got discount code?”) oraz wybrać płatność przez Przelewy24. Jesteśmy przenoszeni na stronę płatności, a kwota z euro automatycznie zmieni się na złotówki, więc płacimy ostatecznie w złotówkach:

Powyższa cena nie jest stała i może się zmienić – podajemy cenę aktualną w chwili publikacji tej wiadomości.

PS Plus lipiec 2020 – jakich gier oczekujecie?

Przypominamy, że lipcowa oferta może być naprawdę gorąca, ponieważ usługa PlayStation Plus obchodzi swoje dziesięciolecie. Ciekawe tylko, czy Sony rzeczywiście potraktuje tę ofertę wyjątkowo. Dowiemy się tego już 1 lipca, tuż po godzinie 17:30. Nowe gry będziemy mogli pobierać od 7 lipca.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: