Xbox One S + Gears 5 + kolekcja gier Gears of War za 899 zł. Duże przeceny Xbox One X

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Nadarza się niezła okazja do zaopatrzenia się w Xbox One S i to wersję z czytnikiem płyt + pakiet gier. Kto woli najmocniejszą konsolę na świecie, również zaoszczędzi sporo grosza na promocji Xbox One X.

Poniżej znajdziecie linki do promocji, które trwają w X-com oraz oficjalnym sklepie Microsoftu. Świetnie prezentuje się cena na Xbox One S z dyskiem 1 TB oraz pakietem gier Gears of War 2, Gears of War 3, Gears of War 4, Gears of War Ultimate Edition i Gears 5 Standard Edition. Płacimy jedynie 899 zł, lecz uwaga – promocja trwa tylko dzisiaj do godz. 22:00 lub do wyczerpania zapasu. Sklep Microsoftu proponuje natomiast przecenione konsole Xbox One X – tutaj za 1299 zł możemy zdobyć nawet zestaw zawierający jedną z gier: Star Wars Jedi: Fallen Order, Gears 5, Forza Horizon 4 LEGO Speed Champions. Mamy też więcej czasu na zakupy, ponieważ Microsoft utrzyma podaną cenę na model X aż do 29 marca.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się