Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł na miesiąc – przeceniony z 54 zł!

Dni do końca okazji Aktualizacja:

Microsoft daje szansę na wypróbowanie swojej usługi za jedyne 4 zł. Dodatkowo przecenia wielkie hity o nawet 50%.

Na oficjalnej stronie Microsoftu można znaleźć cały czas świetną promocję dla nowych użytkowników. Każdy kto po raz pierwszy zarejestruje się w usłudze Xbox Game Pass Ultimate, może ją wypróbować na miesiąc za jedyne 4 zł. Normalna cena za usługę to 54 zł. Warto skorzystać z okazji, bowiem nie wiadomo, jak długo potrwa akcja. Co można zyskać mając Xbox Game Pass Ultimate?

Po pierwsze Xbox Game Pass Ultimate daje dostęp do ponad 100 świetnych gier. Na liście są takie hity jak Forza Horizon 4, wszystkie części Gears of War włącznie z najnowszą piątą odsłoną, NBA 2K20, Red Dead Redemption 2, seria Halo, Mortal Kombat X, Tekken 7, a także sporo gier dla najmłodszych oraz retro klasyki. Naprawdę jest w czym wybierać!

Pełną listę gier w ramach Xbox Game Pass Ultimate prezentujemy w tym miejscu.

Co ważne, dzięki usłudze gracz może korzystać z wymienionych gier zarówno na PC jak i Xbox One, co daje sporą wygodę. Xbox Game Pass Ultimate to także dostęp do nowości przed premierą oraz specjalne zniżki na gry.

Promocja na gry

Microsoft przecenił też ostatnio sporo gier w swoim oficjalnym sklepie. Red Dead Redemption 2 na PC można dostać za 130 zł, a Far Cry 5 za 55,99 zł.

Pełną listę gier w promocji możecie znaleźć tutaj.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz, nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu
PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!