Dawid Szafraniak

Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.

Promocja na PlayStation 5

PS5 + 2 pady + gra i napęd za jedyne 1 621,45 zł! Mega promocja w Amazonie

1621.45 zł 3238.27 zł -49%

Dni do końca okazji Aktualizacja:

Świetna promocja na PlayStation 5 jest dostępna w hiszpańskim Amazonie. Za nieco ponad 1600 zł kupicie konsolę PlayStation 5 w zestawie z grą FIFA 23 i dwoma padami DualSense. Konsola z napędem!

Aby skorzystać z promocji, należy wejść w poniższą ofertę z linku:

Co ważne, dostawa jest darmowa. To obecnie jedna z najlepszych ofert, jeżeli chodzi o promocje na PlayStation 5. Wersja z napędem zdecydowanie jest warta zakupu. Tym bardziej że dostaniemy do tego dwa pady i grę na płycie.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz, nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu
PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!