PS Plus przeceniony przez Sony tuż przed ujawnieniem oferty na wrzesień

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

[Aktualizacja]

Sony podało właśnie oficjalną listę gier PS Plus wrzesień 2020. Publikujemy ją w tej wiadomości.

[Oryginalna wiadomość]

Sony proponuje abonament PlayStation Plus na 12 miesięcy w niższej cenie. To dobra okazja, by dołączyć do społeczności online tuż przed ujawnieniem oferty PS Plus wrzesień 2020.

Gry z oferty PS Plus wrzesień 2020 powinniśmy poznać najpóźniej jutrzejszego popołudnia, a teraz Sony wrzuca do PS Store promocję na roczny abonament. Zamiast standardowych 240 zł, zapłacimy tylko 180 zł. Lecz UWAGA – z oferty mogą skorzystać jedynie osoby, które wcześniej nie posiadały subskrypcji. Jednak… nie dość że taniej, to również dla osób chcących przedłużyć abonament, wychodzi w sklepie Eneba, gdzie za 12 miesięcy Plusa na region PL płacimy 147 zł z groszami. Zatem wybór należy do Was, poniżej linki zarówno do PS Store, jak i do Eneba:

Co zyskujemy wykupując abonament PlayStation Plus?

  • Dostęp do trybu online dla wielu graczy na PS4: jeśli szukasz rywali lub członków zespołu, PlayStation Plus pozwoli Ci cieszyć się grami na PS4 z innymi graczami online.
  • Gry co miesiąc: pobierz co najmniej 24 starannie dobrane gry na PS4 w roku bez dodatkowych kosztów: możesz je zachować i grać w nie przez czas trwania Twojej subskrypcji.
  • Rabaty na wyłączność: skorzystaj ze specjalnych ofert na gry i dodatki w PlayStation Store.
  • Dysk internetowy: otrzymaj 100 GB pamięci w chmurze na zapisy gier na PS4.

Wykupując teraz Plusa, pobierzemy za darmo gry z sierpniowej oferty:

  • Call of Duty Modern Warfare 2 Remaster
  • Fall Guys: Ultimate Knockout

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się