Horizon Zero Dawn Complete Edition na PS4 za 18 zł (PSN USA)

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Kto jeszcze zwleka z ograniem Horizon Zero Dawn, a powodem jest brak kasy, powinien poważnie rozważyć założenie amerykańskiego konta PSN i skorzystać z obecnej promocji.

Założenie amerykańskiego konta PSN to kilka minut roboty, a po kupnie gry na takie konto możemy przełączyć się na polskie i dalej korzystać z gier na region USA. A warto, skoro nadarza się okazja zgarnięcia Horizon Zero Dawn i to w wersji kompletnej (z dodatkiem!) za jedyne 18 zł groszami. Taka oferta obowiązuje obecnie w sklepie CD Keys i kto chce z niej skorzystać, niech łapie linka:

Horizon Zero Dawn to wielokrotnie nagradzana gra Action RPG. Edycja Kompletna zawiera grę podstawową oraz obszerny dodatek The Frozen Wilds z nowymi krainami, umiejętnościami, broniami i maszynami.

Przeżyj całą legendarną przygodę Aloy z plemienia Nora i rozwikłaj tajemnice świata opanowanego przez śmiertelnie groźne maszyny. Przepędzona przez własne plemię młoda łowczyni walczy o poznanie swojej przeszłości, odkrycie swego przeznaczenia… i powstrzymanie wielkiego zagrożenia dla przyszłości. Niszcz różnorodne maszyny i siej popłoch wśród wrogich plemion w otwartym świecie pełnym dzikiej przyrody i licznych niebezpieczeństw.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się