Dawid Szafraniak

Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.

The Elder Scrolls Online

Darmowe DLC do The Elder Scrolls Online. Odbierz już teraz

2024/04/29 00:00:00

Dni do końca okazji Aktualizacja:

Co powiecie na darmowe DLC do świetnej gry MMO? Już teraz możecie za darmo odebrać ciekawy dodatek do The Elder Scrolls Online.

Sprawa jest bardzo prosta. Z okazji 10-lecia gry, twórcy postanowili umożliwić graczom odebranie darmowego DLC. Co trzeba zrobić? Wystarczy otrzymać osiągnięcie za dokonanie 1 kradzieży kieszonkowej.

Więcej o DLC za darmo dowiedzie się tutaj.

Promocja jest ważna już teraz i możecie skorzystać z niej do 29 kwietnia 2024 roku.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz, nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu
PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!