Dawid Szafraniak

Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.

Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3 za darmo już od dziś!

2024/04/08 00:00:00

Dni do końca okazji Aktualizacja:

Już dziś możecie rozpocząć darmowy okres próbny w grze Call of Duty: Modern Warfare 3. Produkcja jest dostępna za darmo przez kilka dni z okazji nowego sezonu rozgrywek online.

Jeżeli jeszcze nie graliście w najnowsze Modern Warfare 3, to jest ku temu świetna okazja. Gra od 4 do 8 kwietnia dostępna jest za darmo. W ramach okresu próbnego możemy pobawić się w trybach online, w tym również w zombie.

Wystarczy skorzystać z poniższych linków:

Darmowy okres próbny trwa do 8 kwietnia 2024 roku.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz, nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu
PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!