Dawid Szafraniak

Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.

Assassin's Creed Mirage za niecałe 60 zł. Genialna oferta Ubisoftu

Assassin’s Creed Mirage do przetestowania za darmo!

Dni do końca okazji Aktualizacja:

Jeżeli nie graliście jeszcze w Assassin’s Creed Mirage, to jest ku temu świetna okazja. Grę przetestujecie zupełnie za darmo.

Ubisoft udostępnił graczom specjalny okres testowy swojej gry. W ramach darmowej wersji trail rozpoczniecie rozgrywkę w najnowszym Assassin’s Creed i przez 2 godziny będziecie poznawać historię Basima:

  • AC Mirage za darmo – wersja trial

Promocja trwa do 30 kwietnia 2024 roku.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz, nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu
PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!