Świąteczne promocje PS4 – konsole, gry i pady w niższych cenach

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Tuż przed świętami warto przypomnieć, że Sony wciąż proponuje rabaty na sprzęt z logo PlayStation. Przeceniono konsole PS4, kontrolery i sporo świetnych gier.

Prezent dla gracza? Jeśli chcecie sobie lub komuś podarować konsolę PS4 lub gry czy pady, warto zajrzeć do oferty Sony, dostępnej na stronie MediaMarkt. Oferta jest dosyć obszerna i zamiast tworzyć listę, odsyłamy Was do specjalnej sekcji, gdzie znajdziecie wszystkie produkty w promocji:

Już za 899 zł dostaniemy PlayStation 4 Slim 500GB F Chassis + Zestaw do gry Fortnite: Neo Versa + PlayStation Plus 14 dni. Tyle samo kosztuje bundle PlayStation VR + PlayStation Camera V2 + VR Worlds. Warto spojrzeć też na bundle za 1099 zł, w którym znajdziemy oprócz PS4 Slim trzy gry: Horizon Zero Dawn Complete Edition + Uncharted 4: Kres Złodzieja + Gran Turismo Sport.

To jednak nie wszystko, ponieważ w promocji jest PlayStation 4 Pro i najlepsze gry. God of War czy The Last Of Us Remastered zgarniemy za 59,90 zł/sztuka. Pady DualShock 4 kosztują natomiast w promocji 179 zł.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się