PS Plus – abonament na 12 miesięcy w promocji. 150 zł z groszami

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Roczny abonament PS Plus staniał o kilka złotówek w porównaniu do początku miesiąca i obecnie płacimy za 12 miesięcy nieco ponad 150 zł.

Kto chce kupić abonament PS Plus po raz pierwszy lub posiada subskrypcję, lecz chce ją przedłużyć, kupi obecnie 12 miesięcy Plusa za 150 zł z groszami w Eneba (cena z kodem rabatowym „PlanetaGracza”). To najtańsza opcja. Jeszcze na początku miesiąca płaciliśmy za ten sam produkt około 3 zł więcej, zatem teraz zostaje w kieszeni na dodatkowe… piwko (bezalkoholowe oczywiście 😉 lub czekoladę. Eneba oferuje klucz na region Polski, a kodzik do aktywacji w PSN otrzymujemy zaraz po sfinalizowaniu transakcji. Oto link do oferty (miejcie na uwadze, że cena może się zmienić!):

Posiadając abonament, możemy korzystać z grania online na PlayStation 4 czy ekskluzywnych zniżek w PlayStation Store. Co miesiąc otrzymujemy również 2 gry na PS4 bez dodatkowych opłat. W tym miesiącu możemy pobierać dwie świetne produkcje.

PS Plus sierpień 2020 – gry do pobrania:

  • Call of Duty Modern Warfare 2 Remaster
  • Fall Guys: Ultimate Knockout

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się