Dawid Szafraniak

Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.

DeathAdder V2

Mysz RAZER DeathAdder V2 X HyperSpeed w genialnej promocji!

153.28 zł

Dni do końca okazji Aktualizacja:

Jeżeli poszukujecie bezprzewodowej myszki gamingowej, to teraz macie genialną okazję do dokonania zakupu. W sklepie Media Expert pojawiła się świetna promocja.

Chodzi oczywiście o mysz Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed. To elegancki gryzoń z czułością 14000 dpi, która łączy się z komputerem przez interfejs bluetooth.

Link do oferty znajdziecie poniżej:

Sklep oferuje szybką dostawę, zatem warto się pospieszyć!

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz, nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu
PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!