Artur Łokietek

Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.

Steam z darmowymi prezentami dla graczy | Newsy - PlanetaGracza

Aż 4 dodatki do popularnej gry sieciowej za darmo na Steam

2024/04/24 19:00:00

Dni do końca okazji Aktualizacja:

Minion Masters to bardzo dobrze oceniana darmowa gra na PC, która właśnie zadebiutowała w wersji 2.0. Z tej okazji mamy prezenty!

Gra od studia BetaDwarf cieszy się sporą popularnością wśród graczy na PeCetach, a teraz dostępna jest również na urządzeniach mobilnych z Androidem. Co ciekawe, na Steam twórcy świętują wydanie ulepszonej wersji produkcji. Z tego okazji najpopularniejsze cztery rozszerzenia (w tym jedno zupełnie nowe!) zgarniemy bez opłat.

Abny przypisać DLC do konta, należy posiadać pełną wersję gry, którą za darmo zgarniemy w tym miejscu. Oferta obowiązuje do 24 kwietnia, do godziny 19:00.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz, nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu
PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!