Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Gry PS4 w promocji. Tak tanio za Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition jeszcze nie było!

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Sony przecenia klika gier na PS4 i choć lista skromna, to z naprawdę świetną niespodzianką w postaci ceny za Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition.

W PS Store możemy obecnie znaleźć małą porcję promocji z historycznie najniższą ceną za Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition. Gra kosztuje 62,25 zł a można wydać jeszcze mniej i zaoszczędzić dodatkową kasę. Sposób banalnie prosty – kupujemy doładowanie polskiego portfela PSN o wartości 100 zł, wydając jedynie 84 zł z groszami. Dzięki temu sami robimy sobie dodatkowy rabat! Oto link do oferty:

  • Gamivo: PlayStation Network Card PSN 100 PLN PL za 84,42 zł / Cena z prowizją za płatność przez Przelewy24 oraz kodem rabatowym MIDWEEKOCT3, ważnym w dniu 21 października 2020. UWAGA – aby uzyskać podaną cenę, należy wyłączyć w koszyku płatny Program Ochrony Użytkownika.

Gry PS4 w promocji PS Store:

  • Dead by Daylight: Edycja Specjalna za 58,00 zł
  • Dragon Star Varnir za 124,00 zł
  • Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition za 62,25 zł
  • Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Gold Edition za 100,80 zł
  • UFC 4 za 209,00 zł

W Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition poznasz ostatni rozdział opowieści o korzeniach Lary, podczas którego staje się ona prawdziwą odkrywczynią grobowców. Pakiet zawiera podstawową wersję gry, siedem grobowców wyzwań DLC, a także całą broń, stroje i umiejętności do pobrania. 

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz, nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu
PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się