Artur Łokietek

Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.

Dredge to relaksująca gra o wędkarstwie połączona z... horrorem

Darmowy dodatek do szalenie popularnego Dave the Diver do odebrania za darmo

Dni do końca okazji Aktualizacja:

Dredge i Dave the Diver łączą siły. Dwie morskie gry traktujące jednak o czym nieco innym połączyły się w formie darmowego DLC do wspomnianego płetwonurka Dave’a. 

Dave the Diver szybko okazało się jednym z największych niezależnych hitów ostatnich miesięcy. I nie ma się co dziwić, bo mowa o dość ambitnej grze, która faktycznie oferuje coś nowego. Jednocześnie w podobnym czasie zadebiutowało Dredge, czyli lovecraftowski horror połączony z symulatorem… rybaka. A co powiecie na to, że możecie zagrać niejako w obie te produkcje naraz?

Oferuje to darmowe DLC do Dave the Diver, czyli Dredge Content Pack. Paczkę w wersji na Steam i Nintendo Switch pobierzecie zupełnie za darmo już teraz.

Dodatek do działania wymagania podstawowej wersji gry Dave the Diver.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz, nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu
PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!