Artur Łokietek

Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.

Kolejny hicior Steam taniej. Abiotic Factor w niezwykle niskiej cenie

Kolejny hicior Steam taniej. Abiotic Factor w niezwykle niskiej cenie

68.64 zł 104 zł -34%

Dni do końca okazji Aktualizacja:

W tej cenie szkoda nie skorzystać! Szczególnie jeśli uwielbiacie klimaty SCP i Half-Life’a, a do tego macie znajomych do co-opa. Abiotic Factor kupicie taniej!

Abiotic Factor to nowa gra kooperacyjna utrzymana w klimacie pierwszego HL, a także korzystająca z dorobku takich marek jak Control czy SCP. Połączenie gry survivalowej opierającej się na craftingu z wykonywaniem misji w tajemniczych, kojarzących się mocno z horrorami miejscówkach szczególnie przemówi do grup graczy.

Grę otrzymacie w formie kodu na Steam.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz, nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu
PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!