Promocja na dodatki do Spider-Mana. 77 zł za wszystko

Kto skończył podstawową wersję gry Spider-Man i myśli o zaopatrzeniu się w dodatki, może teraz sięgnąć po The City That Never Sleeps nieco taniej.

Spider-Man: The City That Never Sleeps to trylogia dodatków do świetnej gry z człowiekiem pająkiem w roli głównej, której standardowa cena wynosi 84 zł. W trwającej promocji, która trwa w jednym z elektromarketów, zgarniemy pakiet DLC o kilka złotówek taniej – za 77 zł (15 kodów w takiej cenie), lub za 79 zł (30 kodów w takiej cenie). Chętni? Oto linki do RTV Euro AGD:

Co zawiera The City That Never Sleeps?

Otrzymaj dostęp do trzech dodatkowych rozdziałów fabularnych zawierających nowe misje i wyzwania, frakcje przeciwników ze świata Spider-Mana i stroje do odblokowania.

  • Marvel’s Spider-Man: The Heist – Felicia Hardy, znana jako Black Cat, wraca, by droczyć się ze Spider-Manem, zostawiając w mieście tajemnicze zagadki.
  • Marvel’s Spider-Man: Turf Wars – Spider-Man musi położyć kres wojnie terytorialnej pomiędzy Maggią a szefem gangu Hammerheadem, zanim Marvelowski Nowy Jork stanie się jej największą ofiarą.
  • Marvel’s Spider-Man: Silver Lining – Silver Sable powraca, by odzyskać skradziony przez złoczyńców sprzęt Sable International. Spider-Man musi nawiązać niespodziewany sojusz, by uchronić miasto przed zbliżającą się zagładą.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: