Zbrodnie po sąsiedzku przedłużone na trzeci sezon… jeszcze przed zakończeniem drugiego

Zbrodnie po sąsiedzku - serial dostał przedłużenie na 3. sezon
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Serial Zbrodnie po sąsiedzku został przedłużony na sezon 3, choć Disney+ nie zakończył jeszcze emisji najnowszej odsłony.

Hulu szybko reaguje na popularność swojej najnowszej produkcji, a przy okazji mocno w nią wierzy. Zaowocowało to przedłużeniem serialu, choć nie zobaczyliśmy jeszcze finału 2. sezonu. Poinformował o tym Craig Erwich, szef ABC Entertainment i Hulu Originals:

„Zbrodnie po sąsiedzku to prawdziwa perełka w naszej ramówce. Jego międzypokoleniowość, ciepły humor i oryginalne podejście są znakiem rozpoznawczym twórczości Dana [Fogelmana], Johna [Hoffmana], Steve’a, Marty’ego i Seleny. Jesteśmy wdzięczni, że możemy dalej opowiadać historie Charlesa, Olivera i Mabel widzom, którzy pokazują nam, że ciągle chcą więcej”.

W Zbrodniach zagrali m.in. Steve Martin, Martin Short, Selena Gomez, Aaron Dominguez, Amy Ryan i Cara Delevingne. Jak na razie nie wiadomo, jak dokładnie będzie prezentować się obsada kolejnego sezonu.

Zbrodnie po sąsiedzku to komediowy serial kryminalny o grupie sąsiadów, którzy są wielkimi fanami kryminalnego podcastu. Gdy w ich budynku umiera jeden z mieszkańców, postanawiają przeprowadzić własne śledztwo, by przekonać się, czy do śmierci nie przyczyniły się inne osoby.

W Polsce serial można oglądać na platformie Disney+.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie