Zbigniew Boniek komentuje burzę po swojej ostatniej wypowiedzi

Jak się odniósł do “walenia w joystick” i burzy na Twitterze?

Przypomnijmy, wczoraj Zbigniew Boniek (prezes PZPN) strzelił gola e-sportowi na Twitterze podczas rozmowy z Bogusławem Leśnodorskim, czyli byłym prezesem i współwłaścicielem Legii Warszawa. Jak się okazuje, prezes PZPN nie traktuje e-sportu poważnie, choć ma świadomość, że jest z tego duża kasa:

Boguś bez jaj, e-sport to jest i będzie duża kasa, ale to także świadectwo pewnej patologii. Siedzieć godzinami i walić w joystick? – mogliśmy przeczytać na Twitterze.

Bogusław Leśnodorski ma z kolei całkowicie odmienne zdanie na temat e-sportu i sam zainwestował w ubiegłym roku w AGO Gaming – jedną z najlepszych drużyn Counter-Strike: Global Offensive w Polsce.

Wypowiedź Zbigniewa Bońka wywołała małą burzę na Twitterze. Teraz popularny “Zibi” postanowił się odnieść do całego zamieszania.

Po jednej zabawnej odpowiedzi niektórzy oszaleli; felietonu, komentarze, oceny, porównania. Ecieniasy. Ps.Czasami sam lubię się w to pobawić – komentuje.


Czy to próba załagodzenia sytuacji, czy kolejna szpila wbita w środowisko graczy i e-sport? Dajcie koniecznie znać w komentarzach co sądzicie o nowej wypowiedzi Zbigniewa Bońka.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.