Zaskakująca aktualizacja w grze DOOM. Nie bez powodu oznaczona numerem 6.66

Zaskakująca aktualizacja w grze DOOM. Nie bez powodu oznaczona numerem 6.66
Newsy PC PS4 XOne

Darmowe dodatki dla wszystkich!

Bethesda poinformowała, że od dziś wszyscy posiadacze najnowszej odsłony gry DOOM mogą pobrać dodatki, które do tej pory były płatne. Mowa o mapach dla trybu wieloosobowego, broniach i kilku innych elementach wyposażenia. To wszystko przynosi aktualizacja o numerze 6.66 – lepszej cyfry wydawca nie mógł przypiąć do takiego patcha.

Po pierwsze, zrezygnowaliśmy z przepustki sezonowej DOOM i udostępniamy wszystkim graczom wszystkie opublikowane DLC. To trzy pakiety DLC z dziewięcioma najlepszymi mapami, trzema dodatkowymi spluwami, trzema grywalnymi demonami, nowym wyposażeniem, pancerzami i innymi elementami. Do tego mamy tryby i funkcje, na przykład obsługę botów, z której gracze korzystają od końca ubiegłego roku – czytamy na stronie Bethesdy.

W tej aktualizacji zmieniliśmy reguły tego jak i kiedy gracze odblokowują dodatkową broń, demony, wyposażenie i wszystkie opcje modyfikacji postaci i broni. Zamiast opierać się na aktualnym systemie losowego odblokowywania, teraz wszystko jest odblokowywane na określonych poziomach i/lub za wyzwania w grze. Jeśli chcesz zdobyć jakiś hełm, możesz pracować nad jego odblokowaniem, koncentrując styl gry na odpowiednim wyzwaniu. Jesteśmy przekonani, że zarówno nowi i doświadczeni gracze docenią możliwość kontroli i przewidywalność nowego systemu rozwoju w grze wieloosobowej – czytamy dalej.

To jednak nie wszystko. Od 18:00 w czwartek 20 lipca na Xbox One, od 19:00 w czwartek 20 lipca na PC oraz od 18:00 w czwartek 27 lipca na PlayStation 4, możecie grać w DOOM za darmo. Zakupicie grę podczas darmowego weekendu, wasze postępy w kampanii i grze wieloosobowej zostaną zapisane i wznowicie zabawę od miejsca, w którym przerwaliście. A warto zaznaczyć, żę DOOM będzie teraz sprzedawany w nowej niższej cenie 59 zł w przypadku cyfrowej wersji na PC, PS4 oraz XOne.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie