Żartowniś wylicytował jubileuszowe PlayStation 4 za 130 tysięcy dolarów

W styczniu miała miejsce charytatywna aukcja przygotowana przez Sony. Oto jej nieciekawy finał.

Jak zapewne pamiętacie, kilka tygodni temu dobiegła końca aukcja, która dotyczyła jubileuszowego PlayStation 4. To specjalna wersja konsoli, wyprodukowana z okazji 20. rocznicy marki PlayStation. Sony wyprodukowało ponad 12 tysięcy egzemplarzy tego wyjątkowego modelu, a ten oznaczony numerem 1, trafił na wspomnianą aukcję.

Konsola została wylicytowana za 130 tysięcy dolarów. Niestety do tej pory Sony nie otrzymało od zwycięzcy pieniędzy za sprzęt. Zasady były takie, że producent chciał tę kwotę wpłacić na poczet organizacji charytatywnej Save the Children. Ponadto wylicytowana kwota miała zostać podwojona przez producenta.


Teraz Sony podało, że jubileuszowa wersja konsoli wyląduje w siedzibie firmy. Tam będzie ją można oglądać do 21 lutego. Co stanie się z konsolą dalej? Tego nie wiadomo, być może trafi na kolejną aukcję. Oby bardziej szczęśliwą. Producent podał też, że wyłoży 130 tysięcy dolarów za żartownisia plus dodatkowe 130 tysięcy w ramach wcześniej ustalonych reguł aukcji dla organizacji Save the Children.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

40 Shares
Share40
+1
Tweet