Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Zagraj jako Geralt w Resident Evil 2 Remake

Niespodzianka od fanów z pewnością spodoba się wielbicielom Wiedźmina.

Niedawno informowaliśmy o tym, że do sieci trafił mod, dzięki któremu gracze mogą zagrać jako Ciri w Resident Evil 2 Remake. Teraz przyszła pora na Geralta. Otóż właśnie do pobrania trafił mod od Wiwilz, który pozwala zmienić głównego bohatera gry od Capcomu.

Widać, że mod jest nieco toporny i daleko mu do doskonałości, natomiast można go potraktować jako ciekawostka. Samo Resitdent Evil 2 Remake jest znakomitą grą, więc jeśli nie mieliście okazji zagrać, to może warto właśnie teraz?

Mod z Geraltem możecie pobrać w tym miejscu. Aby z niego skorzystać, zerknijcie koniecznie na instrukcję znajdującą się na oficjalnie stronie moda. Do uruchomienia modyfikacji potrzebny będzie między inny program mod manager.

Ciekawe, jakie kolejne postacie trafią do Resident Evil 2? Dajcie znać, jakie macie typy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się