Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Tagi:

Na YouTube coraz więcej filmów z płynnością 60 klatek na sekundę

O tej funkcji mówiło się już od dawna. W sieci pojawiają się kolejne filmy w nowej jakości.

Obecnie funkcja 60 klatek na sekundę w filmikach na YouTube dostępna jest wyłącznie na przeglądarce Chrome. My o tej nowości pisaliśmy w czerwcu, kiedy to pojawił się filmik z Battlefield 4 w takiej właśnie jakości. Aby uzyskać 60 klatek, w opcjach filmiku należy wybrać jedną z dużych rozdzielczości: 720p lub 1080p, które obok mają również dopisaną cyfrę 60. Wtedy już wiemy, że ten filmik działa w jakości, o którą nam chodzi.

Dziś mamy dla was dwa takie filmiki. Pierwszy z nich to Super Mario Bros. w wersji na Wii U. Całkiem dynamiczny materiał, gdzie możecie zobaczyć walkę nawet ośmiu postaci na ekranie. Drugi to z kolei bardzo dobrze znana scena na pustyni z Uncharted 3. Jednak warto zaznaczyć, że takiej jakości nie uda się uzyskać na PlayStation 3. Jak podkreśla w filmiku producent, jedynie PS4 może wygenerować taką liczbę klatek na sekundę z zachowaniem wszystkich dotychczasowych detali. Jak się podobają materiały?

Super Smash Bros. na Wii U:

Uncharted 3 w wersji 60 klatek na sekundę:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się