Yamauchi chce, aby Gran Turismo Sport było w pełni grywalne na PlayStation VR

Producent celuje we wsparcie dla VR już w dniu premiery.

Szef Polyphony Digital, czyli Kazunori Yamauchi przekazał, że chce, aby w Gran Turismo Sport można było bez problemu grać z użyciem PlayStation VR. W rozmowie z serwisem VideoGamer.com oznajmił, że próbuje dopracować wsparcie już na dzień premiery.

Mój plan jest taki, żeby Gran Turismo Sport było kompatybilne pod każdym względem z doświadczeniem VR. Już wcześniej było podobnie z 3D w przypadku Gran Turismo 6 i Oculus Rift, więc to jest tylko kontynuacja tej idei – oznajmia Yamauchi w wywiadzie.


PlayStation VR ma się ukazać już w październiku tego roku, a zaraz potem, jeśli oczywiście Polyphony Digital dotrzyma słowa, nastąpi premiera Gran Turismo Sport – 18 listopada.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

  • Rip

    buuu nie ciekawie sie robi, wolał bym żeby skupili się na gameplayu i fizyce jazdy i zrobili dobra gre…. tym czasem to wyglada że będa skupiać się na obcięciu detali graficznych i spłyceniu gry żeby działała pod VR echhh

    • GT Sport nie będzie pełnoprawną kolejną częścią serii, czyli “siódemką”. Także spodziewamy się czegoś na wzór Gran Turismo 5 Prologue, przedsmaku przed następną odsłoną. Zapewne jest to też pewien test możliwości PS VR.

18 Shares
Share18
+1
Tweet