Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Xbox wyśmiewa rozmiary PS5. Komiczne zaczepki producentów

Starcia marketingowe pomiędzy Xbox a PlayStation trwają w najlepsze. Tym razem konkurencja przybrała dość zabawną formułę.

Choć zaczepki pomiędzy producentami konsol są raczej standardem w branży gamingowej, to czasami przyjmują zabawny obrót.

Tajwański profil Xbox udostępnił na Facebooku dość… niejednoznaczne zdjęcie.

Jak nietrudno się zauważyć, wieżowiec uchwycony pomiędzy dwoma Xboxami do bólu przypomina PlayStation 5. Konsola Sony jest wyższa od konkurencyjnego sprzętu, co zostało dość trafnie wypunktowane przez przedstawicieli „zielonych”.

Cóż, jest to kreatywny i całkiem zabawny sposób na zaczepienie konkurencji. Rozmiar PlayStation 5 faktycznie może być problematyczny dla niektórych posiadaczy bardziej kompaktowych stanowisk do grania.

Z drugiej strony nowy Xbox może sprawiać kłopot w przypadku węższych półek pod telewizorem. Sama konsola (podobnie jak PS5) powinna zresztą stać pionowo, co tworzy dodatkowe komplikacje.

Jedno jest pewne, zarówno PS5 jak i XSX nie należą do najmniejszych sprzętów i będą zapalnikiem dla drobnego przemeblowania w niektórych salonach.

Co ciekawe, podobne zaczepki nie mają miejsca w przypadku polskich mediów społecznościowych. Nasi rodzimi marketingowcy żyją ze sobą w zgodzie i nawet premiery nowej generacji konsol nie są w stanie zaburzyć międzyplatformowej przyjaźni. Coś niesamowitego!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się