Prezentacja lodówek Xbox Series X niebawem. Wiemy, kiedy trafią do sklepów

Xbox Series X lodówka
Newsy Xbox Series

Dobra wiadomość dla fanów „zielonych”. Lodówki Xbox Series X doczekają się zapowiedzi już w kolejnym miesiącu, a ich debiutu możemy spodziewać się jeszcze w tym roku.

Gdy wygląd Xboksa Series X został pokazany, internauci zgodnie stwierdzili, że konsola przypomina im lodówkę. Śmiechom nie było końca, ale okazało się, że Microsoft podchwycił żart i postanowił wprowadzić pomysł w życie. O tym, że sprzęt rzeczywiście trafi do sklepów, wiemy już od pewnego czasu. Teraz natomiast pojawiają się pierwsze konkrety.

Aaron Greenberg zapowiedział na swoim twitterowym koncie, że na temat lodówek Xbox Series X dowiemy się więcej w październiku. Co więcej, okazuje się, że fani „zielonych” będą mogli sobie zrobić bardzo ładny prezent pod choinkę – sprzęt ma trafić do sprzedaży w okresie świątecznym.

Z tego co wiadomo do tej pory, urządzenie zadebiutuje poza USA i będzie dostępne globalnie. Oprócz tego wszystko wskazuje na to, że lodówki będą bardziej dostępne niż chociażby konsole. Ktoś, kto zechce kupić sobie egzemplarz, będzie mógł to zrobić bez problemu. Sprzęt ma pomieścić około 10 puszek z oranżadą. Ale na pewno konkretne wymiary zostaną zaprezentowane w październiku.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie