Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Xbox Series X już w sklepach. Zobacz unboxing

Pierwsze sztuki Xbox Series X trafiły do sklepów stacjonarnych. Do sieci wyciekł też filmik z odpakowania nowej konsoli Microsoftu.

Nowe Xboxy zadebiutują już za miesiąc. Pierwsze sztuki konsol Microsoftu trafiły do niektórych sklepów i nie obroniły się przed wycieknięciem do sieci.

W Internecie pojawiły się zdjęcia z magazynów, ale na tym się nie skończyło. Jeden szczęśliwiec w jakiś sposób wszedł w posiadanie Xbox Series X i nagrał film z jego rozpakowania.

Źródło: N4G

Choć jakość nagrania pozostawia wiele do życzenia, to możemy w zadowalającym stopniu przyjrzeć się zawartości pudełka i dołączonym akcesoriom. Trzeba przyznać, że XSX jest na żywo jeszcze większy, niż mogłoby się wydawać. Uwagę zwraca nawet samo pudełko, które prezentuje się bardzo ekskluzywnie.

Dodatkowo warto wspomnieć, że konsola trafiła też do wielu branżowych celebrytów, którzy aktualnie ją testują i chętnie dzielą się wrażeniami w podcastach i postach na portalach społecznościowych. Pozwala to na ujawnienie nowych informacji o konsoli, ale rodzi przy okazji sporo nieprawdziwych plotek i niedopowiedzeń.

Microsoft ruszył pełną parą z promowaniem swojego nowego sprzętu i nie zdziwiłbym się, gdyby powyższy film był po prostu kontrolowanym przeciekiem, który ma na celu podnieść ekscytację fanów. Takie praktyki to już w branży chleb powszedni.

Xbox Series X zadebiutuje na rynku już 10 listopada.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się