Xbox Series X i Series S biją rekordy sprzedaży. Dostawy już na premierę

0 komentarzy

Konsole Xbox Series X i Series S sprzedają się rekordowo dobrze. Microsoft zapowiada kolejne dostawy sprzętu w dniu premiery.

W końcu możemy zamawiać konsole nowej generacji zarówno od Sony jak i Microsoftu. O ile dostępność PlayStation 5 sprawia sprzedawcom sporo problemów, tak nowe Xboxy są póki co ogólnodostępne w naszym kraju. Microsoft pochwalił się, że ich nowy sprzęt sprzedaje się wyśmienicie.

Na oficjalnym Twitterze marki Xbox pojawiła się informacja, że zapotrzebowanie na nowe konsol jest wręcz rekordowe. Producent zachęca graczy, którzy nie załapali się na zakup Series X i S do bacznego obserwowania sklepów, bo w dniu premiery w magazynach pojawią się świeże dostawy urządzeń nowej generacji.

Gracze ochoczo dzielą się swoimi historiami z zakupu konsoli i już na pierwszy rzut oka widać, że raczej obyło się bez większych problemów ze zgarnięciem nowego Xboxa. Najwyraźniej Microsoft był przygotowany na nawet rekordowo wysokie zainteresowanie.

Co ciekawe, pojawił się inny, dość zabawny kłopot. Wielu graczy chyba uległo nadmiernej ekscytacji i pomyliło Series X ze starszym bratem konsoli. Tego typu nieporozumienia to już raczej standard przy premierze nowej generacji sprzętu do grania.

Xbox Series X i Series S trafią do graczy już 10 listopada. Wszystkie niezbędne informacje o nowej generacji sprzętu od Microsoftu znajdziecie tutaj.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się