Xbox Series włączą się dużo szybciej. Nikt o to nie prosił, (prawie) każdy na tym skorzysta

Xbox Series X i S
Newsy Xbox Series

Mam świetną wiadomość dla wszystkich posiadaczy konsol Xbox Series. Wasze sprzęty do grania wkrótce uruchomią się znacznie szybciej.

Microsoft oficjalnie potwierdza, że wkrótce do graczy trafi aktualizacja zmieniająca czas trwania startowej animacji konsol Xbox Series. Nowa wersja filmiku będzie trwała jedynie cztery sekundy, a nie dziewięć, jak w swojej pierwotnej wersji. W efekcie (zgodnie z wyliczeniami The Verge) łączny czas potrzebny do uruchomienia konsol będzie wynosił około 15 sekund. Różnica nie jest więc gigantyczna, ale jednak będzie odczuwalna jeśli korzystacie z konsoli na co dzień.

Jest jednak jedno „ale”. Krótsza animacja startowa uruchomi się tylko wtedy, kiedy wejdziecie w tryb oszczędzania energii. Jeśli nie grzebaliście w opcjach swojej konsoli, powinien on być ustawiony jako standardowy, bowiem w marcu tego roku Microsoft uczynił go bazowym trybem uruchamiania modeli Series.

Nie wiadomo, kiedy dokładnie aktualizacja wejdzie w życie. Na ten moment jest ona dostępna w ramach programu Xbox Insider i trwają jej testy. Na patch nie poczekamy raczej dłużej niż maksymalnie kilka miesięcy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie