Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Xbox Series debiutują w sklepach. Konsole zostały przedwcześnie wystawione

Microsoft najwyraźniej za bardzo pospieszył się z wysyłką Xbox Series. Niektóre sklepy zbyt wcześnie wystawiły konsole na swoich półkach.

Microsoft rozesłał swoje konsole do magazynów ze sporym wyprzedzeniem. Choć nie powinny się one jeszcze znaleźć w sprzedaży, to najwyraźniej niektóre sklepy nie do końca o tym wiedzą.

W sieci pojawiają się zdjęcia obydwóch Xbox Series na sklepowych półkach, co nie powinno jeszcze mieć miejsca. Nowa konsola Microsoftu debiutuje dopiero 10 listopada.

Możliwe, że zaprezentowane pudełka są puste i stanowią jedynie materiał promocyjny. Jeśli jednak znajdują się w nich konsole i faktycznie można je kupić, to ktoś tu wpakował się w niemałe tarapaty.

Istnieje też szansa, że zdjęcie pochodzi z zaplecza sklepu, który przedwcześnie przygotował ekspozycję nowych Xboxów i autorem zdjęcia jest jeden pracowników. Fotka pochodzi z jednego z azjatyckich punktów sprzedaży.

Choć nie możemy mieć pewności co do kontekstu sytuacji, to jedno jest pewne – Xbox Series są gotowe do premiery. Konsole najwyraźniej trafiły do największych sieci sklepów i nie uświadczymy żadnych opóźnień. Microsoft dopilnował, aby nowa generacja dotarła do graczy bez żadnych komplikacji, co zdecydowanie się chwali.

Ciekawe jak szybko nakłady sklepów zostaną wykorzystane. Microsoft zapewne przygotował się na nawet największe zainteresowanie, jednak premiery świeżych konsol bywają nieobliczalne i wielokrotnie mogliśmy napotkać się z brakiem sprzętu przy okazji premier poprzednich generacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się