Xbox Series z problemami. Użytkownicy zgłaszają awarie

0 komentarzy

Wygląda na to, że konsole Xbox Series mogą być nieco awaryjne. W sieci pojawiły się nagrania prezentujące liczne problemy sprzętu.

Premiera nowych konsol Microsoftu wzbudza w graczach wiele skrajnych emocji i nie ma w tym nic dziwnego. Wypuszczenie na rynek sprzętu nowej generacji sprzętu zawsze prowokuje sporo rozbieżnych opinii i kontrowersji.

Ostatnio dość głośno było o domniemanej awarii Xbox Series X, który miał produkować sporą ilość dymu w wyniku przegrzania. Informacja została jednak dość szybko uznana za fałszywą i zaprzeczył jej sam Microsoft.

Tym razem Internet zawrzał od filmików prezentujących inne awarie sprzętu. Nowe Xboxy wydają z siebie niepokojące dźwięki, a niektóre egzemplarze nie pozwalają na włożenie płyt do napędu.

Zobaczcie sami.

Powyższe filmy wyglądają dość wiarygodnie, jednak nie możemy ze stuprocentową pewnością potwierdzić ich autentyczności.

Microsoft póki co nie zdecydował się na oficjalne oświadczenie w sprawie niepokojących dźwięków i szwankujących odtwarzaczy płyt. Firma zachęca jednak do kontaktowania się z działem wsparcia technicznego, który pomoże rozwiązać ewentualne problemy.

Dla wielu osób taki komentarz może nie być wystarczający. Otrzymanie wadliwej konsoli z pewnością wywołuje u użytkowników wiele frustracji i każdy z nich chciałby otrzymać stosowne wyjaśnienia.

Tego typu nagrań pojawiło się w sieci naprawdę sporo. Poniżej możecie zobaczyć niektóre z nich. Bardzo wątpliwe, aby była to zbiorowa mistyfikacja.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się