Xbox Series S – konsole trafiły do magazynów. Wiemy, jak wygląda pudełko

Xbox Series S – konsole trafiły do magazynów. Wiemy, jak wygląda pudełko
Xbox Series

W sieci pojawiają się pierwsze zdjęcia pudełek Xbox Series S. Konsola trafiła już do magazynów sklepowych i jest gotowa do premiery.

Nowe konsole zadebiutują już wkrótce, kampanie marketingowe trwają w najlepsze, a pierwsze pudełka ze sprzętem pojawiają się w magazynach na całym świecie.

Mieliśmy już okazję zobaczyć nieoficjalny unboxing Xbox Series X. Konsola trafiła w tajemniczy sposób w ręce fana, który opublikował film prezentujący zawartość pudełka.

Podobnego materiału możemy się spodziewać już wkrótce w przypadku Series S, który trafił do magazynów. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie zrobione przez jednego z członków forum ResetEra.

Źródło: GamingBolt

Obydwie konsole Microsoftu są więc już w pełni gotowe na premierę. Pierwsze sklepy otrzymały swoje egzemplarze i będą miały sporo czasu, aby przygotować je do wysyłki. Wszystko wskazuje na to, że obejdzie się bez jakichkolwiek opóźnień.

Powyższe pudełko zwraca uwagę swoim niewielkim rozmiarem. Sama konsola nie jest zbyt duża, więc i samo opakowanie zdaje się być dość kompaktowe. W zestawie znajdziemy:

  • Konsolę Xbox Series S
  • Kabel zasilający
  • Bezprzewodowy kontroler w kolorze Robot White
  • Kabel HDMI High Speed

W przypadku kabla warto wspomnieć, że jest on nieco mniej zaawansowany względem tego w Series X. Obsługuje on maksymalnie rozdzielczość 4K. Series X wyposażony został w kabel Ultra High Speed, który jest w stanie obsłużyć nawet 8K.

Zestaw raczej standardowy, ale też w zupełności wystarczający.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie