Xbox Series S – konsole trafiły do magazynów. Wiemy, jak wygląda pudełko

0 komentarzy

W sieci pojawiają się pierwsze zdjęcia pudełek Xbox Series S. Konsola trafiła już do magazynów sklepowych i jest gotowa do premiery.

Nowe konsole zadebiutują już wkrótce, kampanie marketingowe trwają w najlepsze, a pierwsze pudełka ze sprzętem pojawiają się w magazynach na całym świecie.

Mieliśmy już okazję zobaczyć nieoficjalny unboxing Xbox Series X. Konsola trafiła w tajemniczy sposób w ręce fana, który opublikował film prezentujący zawartość pudełka.

Podobnego materiału możemy się spodziewać już wkrótce w przypadku Series S, który trafił do magazynów. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie zrobione przez jednego z członków forum ResetEra.

Źródło: GamingBolt

Obydwie konsole Microsoftu są więc już w pełni gotowe na premierę. Pierwsze sklepy otrzymały swoje egzemplarze i będą miały sporo czasu, aby przygotować je do wysyłki. Wszystko wskazuje na to, że obejdzie się bez jakichkolwiek opóźnień.

Powyższe pudełko zwraca uwagę swoim niewielkim rozmiarem. Sama konsola nie jest zbyt duża, więc i samo opakowanie zdaje się być dość kompaktowe. W zestawie znajdziemy:

  • Konsolę Xbox Series S
  • Kabel zasilający
  • Bezprzewodowy kontroler w kolorze Robot White
  • Kabel HDMI High Speed

W przypadku kabla warto wspomnieć, że jest on nieco mniej zaawansowany względem tego w Series X. Obsługuje on maksymalnie rozdzielczość 4K. Series X wyposażony został w kabel Ultra High Speed, który jest w stanie obsłużyć nawet 8K.

Zestaw raczej standardowy, ale też w zupełności wystarczający.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się