Biały Xbox Elite Series 2 wycieka. W sieci pojawiło się pierwsze nagranie

Xbox Series może dostać biały kontroler. W sieci jest nagranie
Newsy Xbox Series

Nowy kontroler do Xbox Series X i S najpewniej będzie miał biały kolor. Pad wycieka już drugi raz, tym razem na dość konkretnym nagraniu.

PlayStation rozwija swoją linię kolorowych paneli do PS5 i nowych wersji DualSense, a Microsoft… wręcz przeciwnie. Nie licząc, rzecz jasna, okazjonalnego wydawania wyjątkowych edycji sprzętu. Posiadacze maszyn z rodziny Xbox Series niecierpliwią się i być może ich modły zostaną wysłuchane.

Od 2019 roku, czyli premiery Xbox Elite Series minęło trochę czasu, ale wciąż nie dostaliśmy rzekomej białej wersji urządzenia. Ta wyciekała już wcześniej, ale Microsoft nabrał wody w usta. Teraz internauci znów spekulują na temat modelu i przeciek wygląda jak najbardziej rzeczywiście.

Wideo znajduje się w sieci już jakiś czas, ale dopiero niedawno zostało odkryte. Podzielił się nim na Twitterze Rebs Gaming. Podkreśla, że to najpewniej pierwsze wideo przedstawiające nową wersję kolorystyczną pada. Urządzenie ma należeć do YouTubera, Nicholasa Lugo. Podkreśla on, że to „jedyny biały Xbox Elite w całych Stanach Zjednoczonych”.

Wideo wydaje się dość wiarygodne. Widzimy na nim otwieranie pudełka z białym Xbox Elite 2, które chyba zostało otwarte już wcześniej. Autor wyjmuje później kontroler z pudełka i pokazuje nam go w całej okazałości. Jest biały, elegancki, ale przyciski i uchwyty są czarne. Nie wygląda z pewnością źle. Microsoft do tej pory nie potwierdził istnienia tego wariantu, ale może stanie się to całkiem niedługo.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie