Xbox Live Gold – promocja. Tuż przed Black Friday abonament za 1 zł

Microsoft jeszcze przed odpaleniem głównych atrakcji na Black Friday proponuje graczom świetne promocje. Tym razem możemy nabyć za złotówkę Xbox Live Gold.

Amerykanie proponują miesięczny abonament Xbox Live Gold w cenie 1 zł. Standardowo za taki okres subskrypcji płacimy 29 zł, zatem oszczędność wynosi 28 zł. Pamiętajcie tylko, że z promocji mogą skorzystać jedynie gracze, którzy nie posiadają aktywnego Xbox Live Gold.

Przypominamy, że wciąż można skorzystać również z innej kuszącej oferty i sięgnąć po miesięczny abonament Xbox Game Pass za 1 zł (oszczędzamy w tym przypadku 39 zł). Poniżej linki do obu ofert:

Co daje Xbox Live Gold?

Games with Gold posiadacze abonamentu Xbox Live Gold otrzymują w ciągu roku 48 dodatkowych gier, po dwie miesięcznie na konsole Xbox One i Xbox 360. Wraz z wprowadzeniem usługi wstecznej kompatybilności, wszystkie tytuły udostępnione w programie na konsolę Xbox 360 działają jednocześnie na Xbox One – tym samym podwajając ofertę dla jej posiadaczy.

Games with Gold listopad 2018 – lista gier

  • Xbox One: Battlefield 1 – od 1 do 30 listopada
  • Xbox One: Race the Sun – od 16 listopada do 15 grudnia
  • Xbox One + Xbox 360: Assassin’s Creed – od 1 do 15 listopada
  • Xbox One + Xbox 360: Dante’s Inferno – od 16 do 30 listopada

Oferta GwG listopad 2018 – zwiastun

Co daje Xbox Game Pass?

Usługa Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 150 pełnych gier na konsole Xbox One oraz tytułów Xbox Play Anywhere na komputery PC z systemem Windows 10, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie. Abonament Xbox Game Pass można kupić na stronie xbox.com/game-pass lub bezpośrednio w Sklepie Xbox na konsoli Xbox One, korzystając zarówno z karty płatniczej, jak i z kart przedpłaconych dostępnych w sklepach stacjonarnych, jak również w ramach programu Zapłać z Orange i Zapłać z PLAY, dostępnych dla abonentów komórkowych sieci. Każdy posiadacz konta Xbox Live może też skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego usługi. Korzystanie z Xbox Game Pass nie wymaga posiadania abonamentu Xbox Live Gold (za wyjątkiem korzystania z trybu gry wieloosobowej online w obsługiwanych grach).

W listopadzie katalog Xbox Game Pass został rozszerzony o następujące tytuły:

  • Sniper Elite 4
  • Olli Olli 2XL
  • Sheltered
  • Rise and Shine
  • Grip

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.