Gracz miał farta życia. Zamówił jedną konsolę, a co dostał? Teraz chwali się zdjęciem

Xbox
Newsy Xbox Series

PS5 i Xbox Series tanie nie są i swoje kosztują. Kto już złoży zamówienie i otrzyma wymarzony sprzęt, jest szczęściarzem. Jeden z graczy może mówić o podwójnym szczęściu. I to dosłownie.

Znalazłem na Reddicie szczęściarza, który chwali się fartem życia. Gracz wrzucił na forum fotkę, na której widzimy dwie konsole Microsoftu z grą Forza Horizon 5. Co ciekawe, zapłacił tylko za jedną.

Xbox za darmo, można powiedzieć…

Zdjęcie zostało opatrzone jedynie krótkim opisem: Wysłali dwie konsole zamiast jednej. No ja bym nie narzekał, chociaż z drugiej strony… Pytanie, co farciarz zrobił z tym fantem. Niestety nic nie napisał odnośnie tego, czy postanowił odesłać darmowy egzemplarz, czy stwierdził, że skoro sprzedawca się pomylił na jego korzyść, to ma czyste sumienie.

TUTAJ KUPISZ KONSOLE XBOX SERIES X / S NAJTANIEJ

Inni gracze oczywiście zaczęli dyskutować, czy takie zostawienie sobie sprzętu jest bezpieczne i czy nie skończy się to pozwem dla szczęściarza, jeśli sprzedawca odkryje swój błąd. Sprawa jest o tyle niejasna, że nie wiadomo, czy obdarowany gracz pochodzi np. ze Stanów Zjednoczonych czy z Europy. Na pewno jednak przestanie się cieszyć i zastanowi nad odesłaniem sprzętu, jeśli poczyta sobie komentarze pod swoim zdjęciem. Ja bym dla czystego sumienia zgłosił pomyłkę. Jeden Xbox w zupełności wystarczy.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie