Szef Xbox najwyraźniej pokazał nowe gamingowe urządzenia Microsoftu

Xbox
Newsy Xbox Series XOne

Phil Spencer znów ujawnia nowości za sprawą swojej nieodżałowanej półki. Szef Xbox pokazał zdjęcie, na którym najwyraźniej widać jakąś wersję „Keystone”.

Jakiś czas temu pisaliśmy o tajemniczym urządzeniu „Keystone” zauważonym w plikach Xboksa. Dość szybko okazało się, iż faktycznie może chodzić o zupełnie nowy sprzęt do grania w chmurze. Mógłby on pozwolić na ogrywanie gier dostępnych w chmurze Xbox Game Pass bez konieczności posiadania konsoli. Wystarczy tylko wspomniana „przystawka”, telewizor lub monitor i kontroler.

Seria Fallout obchodzi aktualnie 25-lecie i piszemy o tym nie bez powodu. Otóż szef Xbox, Phil Spencer, pochwalił się swoją „pracowniczą” półką, na której widnieje nowa figurka Vault Boya. Przy okazji przeglądania zdjęcie, wielu internautów szybko zwróciło uwagę na ciekawy szczegół na górnej półce. Niewielkie białe urządzenie przykuło uwagę, a odpowiedź Xbox rozbudziła oczekiwania fanów.

Pod zdjęciem pojawił się komentarz samej firmy: „Szefie, co mówiliśmy o stawianiu starych prototypów na swoje półce?”. Zdaniem redaktora The Verge, może tu chodzić właśnie o dość tajemniczy do tej pory projekt „Keystone”. Swoista przystawka do grania w chmurze raczej tak jednak nie będzie ostatecznie wyglądać. W końcu sam Xbox niejako przyznał, że to „stary prototyp”, także ostateczna wersja zapewne może prezentować się nieco inaczej. Wątpię jednak, aby same zmiany były jakoś wyjątkowo zauważalne.

To wszystko to jednak domysły i klasyczne już igranie z fanami przez Phila Spencera. Sama oficjalna zapowiedź urządzenia może nadejść szybciej, niż myślimy i zapewne między wierszami to właśnie chciał nam przekazać sam szef marki.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie