Prezent dla posiadaczy Xbox Game Pass Ultimate

Xbox-Game-Pass-Ultimate
Newsy Xbox Series XOne

Pamiętasz jeszcze świetną grę The Skate 3 z konsoli Xbox 360? Jeśli posiadasz abonament Xbox Game Pass Ultimate, możesz zdobyć za darmo aż trzy dodatki do tego tytułu.

Przeglądając forum Reddit natknąłem się na post Free Skate 3 DLC i jak się okazuje, dodatki można odebrać za darmo, lecz są one porządnie ukryte. Poniżej znajdziesz jednak instrukcję, jak się do nich dobrać. To oferta jedynie dla abonentów XGP Ultimate.

The Skate 3 – dodatki za darmo dla posiadaczy Xbox Game Pass Ultimate

Pakiecik, o którym mowa, nazywa się The Skate 3 Unlock Bundle. Zawiera on Hawaiian Dream Danny’ego Waya, pakiet San Van Party (oryginalny Skate. Art Gallery + nowy skatepark: Marraffa’s) oraz pakiet Time Is Money. Ten ostatni odblokowuje wszystkie lokalizacje kariery, skaterów i sprzęt, a także obiekty skate.park w grze bez konieczności rozgrywania kariery.

Wszystko można odbierać za darmo do 14 lutego. Później nie będzie takiej możliwości. Jak to zrobić? Całe szczęście, że Oak Street Locs udostępnił “instrukcję”:

Członkowie Game Pass Ultimate mogą odebrać ten dodatek na Xbox w sekcji Game Pass. Pod banerami graficznymi powinien znajdować się rząd przycisków. Jednym z tych przycisków będzie „PERKS”. Kliknij go, aby znaleźć pakiet odblokowania Skate 3. Następnie przeniesie Cię do sklepu Microsoft, w którym możesz bezpłatnie skorzystać z korzyści.

Oak Street Locs
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie