Xbox zapowiada jeszcze jeden pokaz gier. Świetne wieści dla Polaków

Xbox & Bethesda Games Showcase dostanie drugą konferencję
Newsy PC Xbox Series XOne

Xbox hostuje nie tylko wielki pokaz gier z Bethesdą 12 czerwca. Zaledwie po dwóch dniach odbędzie się dodatkowa prezentacja. Mamy też radosne wieści dla polskich graczy.

Xbox i Bethesda zorganizują wielki pokaz gier. I chyba faktycznie możemy spodziewać się wielu zapowiedzi bądź nowych materiałów, skoro nawet Xbox Polska obiecuje „gry, gry i jeszcze raz gry”. Prezentacja skupi się przede wszystkim na nadchodzących nowościach od studiów Bethesdy. Z pewnością zobaczymy więc oczekiwanego Starfielda, Redfall, być może dostaniemy jakiekolwiek informacje w sprawie Fable bądź nowej Forzy.

Wspomniana prezentacja odbędzie się 12 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego i będziemy mogli oglądać ją przez internet. W oficjalnych źródłach przekazu możemy liczyć na zadowalającą jakość – 1080p i 60 FPS. Potem będzie dostępna wersja w 4K. Microsoft potwierdził jednocześnie świetną wiadomość dla graczy z Polski i nie tylko. Jeżeli martwiliście się, że bariera językowa może stanowić problem – tak się raczej nie stanie. Zapowiedziano napisy lub lektora dla wielu krajów, w tym dla Polski.

Xbox & Bethesda Games Showcase to niejedyna impreza, jaką szykuje nam Microsoft. Zapowiedziano również Xbox & Bethesda Games Showcase Extended, czyli jeszcze głębsze spojrzenie na nadchodzące premiery wydawcy. Jeszcze większe show ma odbyć się 14 czerwca o godzinie 19:00. Impreza będzie trwała około 90 minut i skupi się przede wszystkim na „nowych zwiastunach” i „głębszym spojrzeniu” na nowości z głównego pokazu. Możemy więc spodziewać się wywiadów z twórcami, gameplayów i nowych materiałów.

W przypadku drugiej imprezy niestety nie wiemy, czy również otrzyma polską wersję językową. Tak naprawdę wcześniejsze show nie powinno zostawić nas „głodnych” dalszych gamingowych wrażeń. Jeżeli przecieki się potwierdzą, możemy liczyć na prezentacje Indiany Jonesa, odświeżoną kolekcję Gears of War, wspomnianego już Starfielda czy Redfall, a być może nawet i nowego Wolfensteina.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie