50 polskich gier aż do 85% taniej!

Platforma GOG zaprasza na zakupy.

Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości, platforma GOG przygotowała specjalną wyprzedaż gier stworzonych w Polsce.  Wśród przecenionych tytułów znalazły się głośne produkcje, które zdobyły uznanie graczy na całym świecie. Do oferty platformy dołączyły też kolejne gry polskiej produkcji.

W ramach promocji dostępnych jest ponad 50 polskich gier aż do 85% taniej. Wśród nich znajdują się wciąż świeże produkcje, takie jak efektowny Shadow Warrior 2 (-50%), wymagający Ruiner (-15%), przerażające Darkwood (-20%), czy komediowo-kryminalny Beat Cop (-60%). Nie brakuje też uwielbianych przez graczy klasyków pokroju Two Worlds: Epic Edition (-85%), taktycznego Gorky 17 (-75%), czy strategicznej serii Earth (-75% na wszystkie części).

Specjalnie na życzenie fanów, platforma GOG czasowo obniżyła również ceny gier o przygodach wiedźmina Geralta. Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku ponownie dostępny jest z aż 60% rabatem! Dwie wcześniejsze odsłony Wiedźmina dostępne są aż 85% taniej.

Na liście tytułów w promocji uwagę zwraca także wielokrotnie nagradzane, poruszające This War of Mine od studia 11 Bit dostępne aż 80% taniej. Równie wysoki rabat otrzymał zachwycający fotorealistyczną grafiką kryminał The Vanishing of Ethan Carter.

Promocji towarzyszy premiera gry strategiczno-survivalowej 60 Seconds! autorstwa polskiego studia Robot Gentleman, która debiutuje z 50% rabatem. W grze zbierasz zapasy, chronisz się z rodziną w bunkrze i robisz wszystko aby przetrwać atomową zagładę.

Kolejne polskie gry, które debiutują na platformie GOG przy tej okazji, to mroczne strzelanki Necrovision i Necrovision: Lost Company dostępne 66% taniej pojedynczo lub 80% taniej, jeśli kupione razem. Przenoszą one graczy do alternatywnej wersji I wojny światowej, w której wprost z piekielnych czeluści na powierzchnię wypełzły najgorsze potwory i demony.

Wyprzedaż polskich gier na platformie GOG trwa od czwartku, 9 listopada, od godz. 12:00 do niedzieli, 12 listopada, do godz. 23:59. Tutaj macie bezpośredni link na stronę promocji.

Źródło: GOG.com

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.